Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Étlap

április

április

-----------

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

                 ***

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

-----------

Kapcsolódó linkek

Mosonmagyaróvár város Kiváló Tanítója

Káldi Endréné................................... 1996

Werner Ervinné................................. 1998

Bednárik Györgyné........................... 2002

Szőcs Csabáné................................ 2004

Laposáné Nagy Aranka.................... 2012

Szántóné Soós Éva.......................... 2020

 

Mosonmagyaróvár város Kiváló Tanára

Bérciné Iváncsics Etelka.................. 2009

Kleé Istvánné.................................... 2018

 

Mosonmagyaróvár város Kiváló Tanulója

Schopf Márton.................... 2010 és 2011

Drobilits Eszter,

Gősi Máté,

Magyar Rebeka,

Patonai Csenge,

Schopf Borbála,

Szabó Dávid,

Thullner Emília.................................. 2014

Lakatos Csilla, 

Oláh Lilla............................................ 2018

Nagy Lehel Csaba............................ 2019

Domokos Gergő,

Jakusch András,

Káldi Botond,

Nagy Lehel Csaba............................ 2020

 

Győr-Moson-Sopron Megye Szolgálatáért Díj sport tagozat

Németh László............................................... 2006

Győri Tankerület díjai

Az Év Tanítója

Sebőkné Schlitt Zsuzsanna........................... 2018

Az Év Dolgozója

Drobilits Gabriella........................................... 2020

Elismerő oklevél

Stiaszny Erika................................................. 2018

Dr. Varga Zoltánné Mészáros Emőke........... 2019

 

Ujhelyi-díjasok

 

dolgozó

tanuló

2007

Szántóné Soós Éva

Kleé Istvánné

Salamon Viktória

2008

Stiaszny Erika

Bérciné Iváncsics Etelka

Glaser Istvánné

Szalai Tamás

2009

Laposáné Nagy Aranka

Orbán-Cser Zita

Bérci Andrea

Rozs Franciska

2010

Gál Attiláné

Bojér Béla

Hunyaddobrai András

Szabó Kinga

2011

Drobilits Gabriella

Schopf Márton

2012

Bojér-Varga Szilvia

Ellenrieder Míra

2013

-

Retek Petra

2014

-

Piller Katalin

2015

-

Kovács Gábor

2016

Horváthné Hoffmann Éva

Nyári Hajnalka

Kállai Csenge

Palenik Vendel

2017

Proity Olga

Klena Lili

Novánszky Petra

2018

Sólyom Mária

Meszlényi Regina

2019

Czifrik Balázs

-

2020

-

-