Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális


vvvvv


vvvvv

 

vvvvv

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány

adószáma:

18970049-1-08

vvvvv

Alapító okirat

Beiskolázási körzet

Házirend

Napközi házirendje

Pedagógiai program

SZMSZ

Munkaterv

Közzétételi lista

vvvvv

Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

vvvvv

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

vvvvv

Idegen nyelvi mérés 2021

vvvvv

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

vvvvv

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

vvvvv

Kapcsolódó linkek

Mosonmagyaróvár város Kiváló Tanítója

Káldi Endréné

1996

Werner Ervinné

1998

Bednárik Györgyné

2002

Szőcs Csabáné

2004

Laposáné Nagy Aranka

2012

Szántóné Soós Éva

2020

 Mosonmagyaróvár város Kiváló Tanára

Bérciné Iváncsics Etelka

2009

Kleé Istvánné

2018

 Mosonmagyaróvár város Kiváló Tanulója

Schopf Márton

2010 és 2011

Drobilits Eszter,

Gősi Máté,

Magyar Rebeka,

Patonai Csenge,

Schopf Borbála,

Szabó Dávid,

Thullner Emília

2014

Lakatos Csilla, 

Oláh Lilla

2018

Nagy Lehel Csaba

2019

Domokos Gergő,

Jakusch András,

Káldi Botond,

Nagy Lehel Csaba

2020

Takács Zsombor,

Tuba Imola,

Varga Simon,

Vida Barnabás

2022

 Győr-Moson-Sopron Megye Szolgálatáért Díj sport tagozat

Németh László

2006

 Győri Tankerület díjai

Az Év Tanítója

Sebőkné Schlitt Zsuzsanna

2018

Horváthné Hoffman Éva

2022

Az Év Dolgozója

Drobilits Gabriella

2020

Elismerő oklevél

Stiaszny Erika

2018

Dr. Varga Zoltánné Mészáros Emőke

2019

 Ujhelyi-díjasok

 

dolgozó

tanuló

2007

Szántóné Soós Éva

Kleé Istvánné

Salamon Viktória

2008

Stiaszny Erika

Bérciné Iváncsics Etelka

Glaser Istvánné

Szalai Tamás

2009

Laposáné Nagy Aranka

Orbán-Cser Zita

Bérci Andrea

Rozs Franciska

2010

Gál Attiláné

Bojér Béla

Hunyaddobrai András

Szabó Kinga

2011

Drobilits Gabriella

Schopf Márton

2012

Bojér-Varga Szilvia

Ellenrieder Míra

2013

-

Retek Petra

2014

-

Piller Katalin

2015

-

Kovács Gábor

2016

Horváthné Hoffmann Éva

Nyári Hajnalka

Kállai Csenge

Palenik Vendel

2017

Proity Olga

Klena Lili

Novánszky Petra

2018

Sólyom Mária

Meszlényi Regina

2019

Czifrik Balázs

-

2020

-

-

2021

Sebőkné Schlitt Zsuzsanna

Köpcsényiné Marton Katalin

Palkovits Róbert

Stárits Tamás

2022

Posztós Judit

Harsányi Marcell László