Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális


-----------


-----------

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány

adószáma:

18970049-1-08

-----------


PÁLYÁZAT

2019

-----------

Alapító okirat

Beiskolázási körzet

Házirend

Napközi házirendje

Pedagógiai program

SZMSZ

Munkaterv

Közzétételi lista

-----------

Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

-----------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------

Idegen nyelvi mérés 2021

----------- 

Étlap

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

                 ***

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

-----------

Kapcsolódó linkek


 Pedagógusok:


 intézményvezetés:

   Fülöp Gertrúd - etika

   Bérciné Iváncsics Etelka - történelem

   Papp Zsolt – matematika, fizika


 munkaközösség-vezetők:

   Bojér Béla - német nyelv, történelem

   Sebőkné Schlitt Zsuzsanna - alsó tagozat

   Posztós Judit - alsó tagozat (napközi)


   Arlay Frigyes - testnevelés, úszás

   Bartalos Andrea - tanulásban akadályozott tanulók fejlesztése

   Biró Máté - angol nyelv

   Bojér-Varga Szilvia – ének, etika, kórus

   Borosné Bertha Alexandra – magyar nyelv és irodalom, történelem

   Döbröntei Ágnes - alsó tagozat (napközi), német nyelv

   Glaser Istvánné - matematika, fizika

   Harangozóné Orosz Ágnes - alsó tagozat

   Horváthné Hoffmann Éva - alsó tagozat, könyvtár

   Kézdiné Vörös Zsanett - matematika, alsó tagozat (napközi)

   Kleé Istvánné - magyar nyelv és irodalom

   Kovácsné Kertész Judit - alsó tagozat (napközi)

   Köpcsényiné Marton Katalin - matematika, könyvtár

   Kuklis József - informatika

   Laposáné Nagy Aranka - alsó tagozat

   Magyar Hanna Franciska - testnevelés

   Mészely Adél – alsó tagozat (napközi)

   Nagy-Mészáros Szabina - alsó tagozat

   Proity Olga - földrajz, rajz, természetismeret

   Salamon-Váradi Angelika - alsó tagozat

   Sidó Karola Lilla - alsó tagozat, angol nyelv 

   Sólyom Mária – technika, hon- és népismeret

   Stankovics Antal – alsó (napközi), gyógytestnevelés

   Stiaszny Erika - alsó tagozat, könyvtár

   Dr. Varga Zoltánné Mészáros Emőke - alsó tagozat, német nyelv

   Vokony Adrienn - alsó tagozat

 

 Oktatást-nevelést segítő dolgozók:

   Drobilits Gabriella - iskolatitkár

   Kiss Ilona - pedagógiai asszisztens

 

 Óraadók:

   Bérci Csaba - dráma és színház, könyvtár

   Mladonyiczky Edit - tánc

   Németh László - sakk

   Varga Ivett - utazó gyógypedagógus

   Palenik József, Balogh Tímea - néptánc

   Sági Éva - hitoktató

   Sebőkné Palme Éva - hitoktató