Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

vvvvv

Örökségünk (2016)

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

vvvvv

Kapcsolódó linkek

2023-2024.

városi atlétikai diákolimpia ujhelyis eredményei:

II.korcsoport lány csapat:

3.hely: Papp Luca (4.b), Nagy Tímea (4.b), Gráczol Hanna (4.b), Mátyás Zoé (4.a),  Szabó Zora (4.b), Zsár Flóra (4.b)

II.korcsoport lány egyéni összetett:

2.hely Mátyás Zoé (4.a), ezzel továbbjutott a megyei fordulóra.

II.korcsoport fiú csapat

1.hely (holtversenyben): Neszmélyi Máté (5.a), Varga Zsolt (5.b), Corona Louka (4.b), Büksi Gellért (4.a), Dénes Örs (4.a), Nyul Barnabás (4.b)

II.korcsoport fiú egyéni összetett:

1.hely Neszmélyi Máté (5.a)

3.hely Varga Zsolt (5.b)

Mindketten továbbjutottak a megyei fordulóra.

III.korcsoport lány egyéni összetett:

3.hely Horváth Blanka (5.b), ezzel továbbjutott a megyei fordulóra.

III.korcsoport lány 600 m síkfutás

2.hely Horváth Blanka (5.b), ezzel továbbjutott a megyei fordulóra.

IV.korcsoport lány csapat:

2.hely Babb Lilien (8.a), Baranyai Bettina Léna (8.b), Tóth Nikol (7.a), Németh Csenge (8.a), Tamás Eszter (7.b), Tibold Lilien (8.b)

IV.korcsoport lány egyéni összetett:

3.hely Baranyai Bettina Léna (8.b), ezzel továbbjutott a megyei fordulóra.

IV.korcsoport fiú csapat:

1.hely: Holényi Zalán (7.a), Vajas Kristóf (8.a), Éder Dominik (8.a), Dobóczky Bátor (8.b), Szabó Bálint (8.b), Varga Simon (8.a)

Ezzel továbbjutottak a megyei fordulóra.

IV.korcsoport fiú egyéni összetett:

2.hely Szabó Bálint (8.b), ezzel továbbjutott a megyei fordulóra.

IV.korcsoport fiú 4X800 m váltó síkfutás:

Megyeire jutott a Holényi Zalán (7.a), Vajas Kristóf (8.a), Éder Dominik (8.a), Szabó Bálint (8.b) összeállítású csapat.

Tudásbajnokság vármegyei döntőjén kiváló eredményeket értek el tanulóink:

1. hely angol kezdő Németh-Koltai Petra (4.a) (továbbjutott az országos döntőbe)

2. hely olvasás-szövegértés 4. Brattengeier Liza (4.a)

3. hely magyar nyelv 8. Brattengeier Balázs (8.a)

6. hely magyar nyelv 4. Németh-Koltai Petra (4.a)

A Petőfi Irodalmi Múzeum és az Anyanyelvápolók Szövetsége által szervezett "Anyanyelvi játékok - játékos anyanyelv" vetélkedő vármegyei fordulóján holtversenyben első lett a Dénes Előd, Salamon Gergő, Vajas Kristóf, Varga Simon összeállítású 8.a osztályos csapat.

„Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési minősítő verseny vármegyei fordulóján arany minősítést kapott Rubi Bence (7.a) - Hegyi Barnabás (7.b) duója.

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság ebben az évben is meghirdette a "Kerékpáros Ifjúsági Kupa", illetve a "Ki a mester két keréken?" elnevezésű közlekedésrendészeti szakmai versenyét. A megmérettetésen a következő eredményeket érték el tanulóink:
 1. hely Darázs Fanni (7.b)
 2. hely Balogh-Kaisch Delani (5.a)
          Szabó Zalán (7.b)
          Szokol Villő (5.a)
 3. hely Lévai Liza (5.b)
          Zsár Benedek (7.b)

városi vers- és prózamondó versenyen vers kategóriában Sasvári Kornél József (2.b) harmadik lett, míg Corona Louka Alistair (4.b) második helyezést ért el.

Bolyai-iskola „II. András és kora” online történelmi vetélkedőjén első helyezést ért el a Győrig Márton, Hegyi Benett, Horváth Márk összeállítású 6.a osztályos csapat.

Gulyás Bence 3.a osztályos tanulónk Győrben SNI népdaléneklési versenyen vett részt, ahol első helyezést ért el.

20. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny, Kovács Győző szellemében Játékprogramok (általános iskola) kategóriában második helyezést ért el Zsár Benedek 7.b osztályos tanulónk.

Sakkozóink sikeresen szerepeltek a Bobby Fischer sakk világbajnok emlékversenyen:
 1. helyezett: Vida Ramóna (3.b)
 2. helyezettek holt versenyben: Nádházi Natália (3.b), Tóth Benjamin Alexander (3.b)
     és Harsányi Barnabás (4.b)
 3. helyezettek: Papp Zsófia (3.a) és Makai Márk (2.b)

Kontra József SNI természettudományos versenyen harmadik helyen végzett a Bun Bianka (8.a), Tibold Lilien, Vénusz Alexander (8.b) összeállítású csapat.

MatekÁSZ vármegyei döntőjének eredményei:

1. hely Papp Katinka Lilla 2.b

2. hely Büksi Gellért 4.a

3. hely Jakab Bence 5.b

7. hely Polreisz Péter Márton 4.b

Fekete-iskola angol vers- és prózamondó versenyén Zsár Flóra (4.b) harmadik helyen végzett.

Soós Dominik 3.b

A hegyeshalmi Lőrincze-iskola kiskörzeti népdaléneklési versenyén a következő eredményeket érték el tanulóink:

kiemelt arany fokozat:

Rubi Bence-Hegyi Barnabás kisegyüttes 7.ab

ezüst fokozat:

Gulyás Bence 3.a

bronz fokozat:

Nyelvész vármegyei döntőjén második lett, és ezzel az országos döntőbe jutott Papp Katinka Lilla (2.b). Negyedik helyen végzett Bojér Gergő (4.a), nyolcadikként zárt Pődör Dorka (4.a).

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján harmadik helyen végzett Bándoli Jázmin Lara, Rubi Bence, Schweifer Áron, Szuper Levente összeállítású 7.ab osztályos csapat.

Az ókor titkai történelmi csapatverseny ujhelyis helyezettjei:

1.   Győrig Márton, Hegyi Benett, Horváth Márk

2.   Dobos Hunor, Lágler Réka, Polt András

A Holenda Barnabás matematikaverseny regionális fordulóján második lett  Sasvári Kornél 2.b osztályos tanuló.

A Glück-szakképző által rendezett „Eszünk, iszunk, utazunk” háromfordulós kvízversenyen második lett az „Utazók” csapat (Erdős Sándor, Dénes Őrs 8.a). Iskolánk különdíjban részesült a magas számú résztvevő csapat miatt.

Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola által rendezett Alsós Ügyességi Csapatversenyen a következő eredményeket érték el tanulóink:

Első lett a Mátyás Zoé (4.a), Büksi Gellért (4.a), Papp Katinka Lilla (2.b) és Tóth Kolos (2.b) alkotta „B” csapat. Negyedik helyen végzett az „A” csapat: Nagy Tímea (4.b), Corona Louka Alistair (4.b), Pénzes Luca (2.b), Csernenko Timur (2.a)

városi mezei futóversenyen a következő eredményeket érték el iskolánk tanulói:

II. korcsoport fiú

egyéni:

1.hely Varga Zsolt (5.b)

csapat:

3.hely Varga Zsolt (5.b), Neszmélyi Máté (5.a), Balogh Ádám Csaba (3.b), Corona Louka Alistair (4.b)