Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális


vvvvv


vvvvv

 

vvvvv

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány

adószáma:

18970049-1-08

vvvvv

Alapító okirat

Beiskolázási körzet

Házirend

Napközi házirendje

Pedagógiai program

SZMSZ

Munkaterv

Közzétételi lista

vvvvv

Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

vvvvv

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

vvvvv

Étkezés


vvvvv

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

vvvvv

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

vvvvv

Kapcsolódó linkek

2023-2024.

A népdaléneklési verseny körzeti fordulójának eredményei:

 arany minősítés: 

  Rubi Bence 7.a

  Rubi Bence - Hegyi Barnabás kisegyüttes 7.ab

 ezüst minősítés:

  Dobos Hunor 6.b

  Mátyás Zoé 4.a

  Zsár Flóra 4.b

  Soós Dominik 3.b



A hegyeshalmi Lőrincze-iskola kiskörzeti népdaléneklési versenyén a következő eredményeket érték el tanulóink:

kiemelt arany fokozat: 

Rubi Bence 7.a

Rubi Bence-Hegyi Barnabás kisegyüttes 7.ab

ezüst fokozat:

Mátyás Zoé 4.a

Gulyás Bence 3.a

bronz fokozat:

Zsár Flóra 4.b

Soós Dominik 3.b


Nyelvész vármegyei döntőjén második lett, és ezzel az országos döntőbe jutott Papp Katinka Lilla (2.b). Negyedik helyen végzett Bojér Gergő (4.a), nyolcadikként zárt Pődör Dorka (4.a).


A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján harmadik helyen végzett Bándoli Jázmin Lara, Rubi Bence, Schweifer Áron, Szuper Levente összeállítású 7.ab osztályos csapat.


Az ókor titkai történelmi csapatverseny ujhelyis helyezettjei:

1.   Győrig Márton, Hegyi Benett, Horváth Márk

2.   Dobos Hunor, Lágler Réka, Polt András 


A Holenda Barnabás matematikaverseny regionális fordulóján harmadik lett  Sasvári Kornél 2.b osztályos tanuló.


A Glück-szakképző által rendezett „Eszünk, iszunk, utazunk” háromfordulós kvízversenyen második lett az „Utazók” csapat (Erdős Sándor, Dénes Őrs 8.a). Iskolánk különdíjban részesült a magas számú résztvevő csapat miatt.


Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola által rendezett Alsós Ügyességi Csapatversenyen a következő eredményeket érték el tanulóink: 

Első lett a Mátyás Zoé (4.a), Büksi Gellért (4.a), Papp Katinka Lilla (2.b) és Tóth Kolos (2.b) alkotta „B” csapat. Negyedik helyen végzett az „A” csapat: Nagy Tímea (4.b), Corona Louka Alistair (4.b), Pénzes Luca (2.b), Csernenko Timur (2.a)


városi mezei futóversenyen a következő eredményeket érték el iskolánk tanulói:

II. korcsoport fiú

egyéni:

   1.hely Varga Zsolt (5.b)

csapat:

   3.hely Varga Zsolt (5.b), Neszmélyi Máté (5.a), Balogh Ádám Csaba (3.b), Corona Louka Alistair (4.b)

III.korcsoport lány

egyéni

   3. hely Horváth Blanka (5.b)

IV.korcsoport fiú

egyéni:

   2.hely Szokolics Trisztán (8.b)

csapat:

   1.hely Vajas Kristóf (8.a), Vaskovics Csaba (8.b), Szokolics Trisztán (8.b), Holényi Zalán (7.a)

IV. korcsoport lány

csapat 

   1.hely Tóth Nikol Vanda (7.a), Németh Csenge (8.a), Babb Lilien (8.a), Baranyai Bettina Léna (8.b)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny vármegyei fordulóján negyedik lett a Bojér Gergő, Büksi Gellért, Dénes Örs, Karches Dávid összeállítású csapat (4.a), hatodik helyen végzett Brattengeier Liza, Németh - Koltai Petra, Pődör Dorka, Varga Róza csapata (4.a).


Iskolánk járási mezei futóversenyén a következő ujhelyis eredmények születtek:

I.kcs.fiú

3. Cséve Marcell Ujhelyi

      II.kcs. fiú

3.   Varga Zsolt Ujhelyi

    IV.kcs. fiú

1.   Szokolics Trisztán Ujhelyi

2.   Vajas Kristóf Ujhelyi

3.   Szabó Bálint Ujhelyi