Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Étlap

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

                 ***

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

-----------

Kapcsolódó linkek

Versenyeredmények 2020/2021-es tanév


MatekÁsz megyei versenyen Zsár Benedek (4.b) 7. helyezést ért el.


A Nyelvész megyei döntőjén a következő eredmények születtek:

  3. évfolyam:  Lágler Réka               5. hely

  4. évfolyam:  Papp Anna Rózsa       9. hely

                   Bándoli Jázmin Lara   12. hely

                   Darázs Fanni            16. hely

                   Rubi Bence              18. hely

                   Vitéz Zsolt Levente    23. hely

  5. évfolyam: Varga Simon              9. hely

  6. évfolyam: Vitéz Katica               5. hely

  7. évfolyam: Tuba Regina              4. hely

  8. évfolyam:  Palkovits Róbert         2. hely

                       Bándoli Alina              3. hely


"Az ókor titkai" interaktív történelmi vetélkedő ujhelyis dobogós csapatai:

  1.hely Fazekas Sára, Jakusch András, Nagy Lehel Csaba 6.a

  2.hely Bertalan Barnabás, Domokos Gergő, Káldi Botond 6.a

  3.hely Balogh Réka, Lancz Luca, Posta Hanna 6.b

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:


4.évfolyam:


  2.hely Gyovai Tamás Gábor, Rubi Bence, Vitéz Zsolt Levente, Varga Vince (4.a)


  3.hely Bándoli Jázmin Lara, Káldi Nikolett, Farner Regina, Levéli Gabriella (4.a)


7.évfolyam


  1.hely Bándoli Zoé, Harsányi Marcell, Tuba Regina (7.a) 


     Ezzel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!


  2.hely Németh Laura, Ocskay Attila, Tornóczi Szofi (7.b)


8.évfolyam


  2.hely Palkovits Róbert, Stárits Tamás, Stárits Tünde, Varga Levente (8.b)


Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

3.évfolyam

  6.hely Csapó Ábel, Ferenczy Dénes, Polt András, Zierer Oszkár 3.b

4.évfolyam

  2.hely Bándoli Jázmin Lara, Gyovai Tamás Gábor, Rubi Bence, Vitéz Zsolt Levente 4.a

5.évfolyam

  5.hely Babb Lilien, Győrig Adél, Hermann Patrícia, Tuba Imola 5.a

  6.hely Brattengeier Balázs, Salamon Gergő, Takács Zsombor, Varga Simon 5.a

8.évfolyam

  1.hely Bauman Zsombor, Lágler Roland Péter, Leszkovich Dávid, Nagy Dávid Zoltán 8.a 

     Ezzel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!


Bolyai Természettudományi Csapatverseny Észak-Pannónia körzeti fordulóján 3. helyezést ért el a 4.a csapata: Bándoli Jázmin Lara, Hoffman Laura Zsuzsanna, Levéli Gabriella, Káldi Nikolett.