Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális


-----------


-----------

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány

adószáma:

18970049-1-08

-----------


PÁLYÁZAT

2019

-----------

Alapító okirat

Beiskolázási körzet

Házirend

Napközi házirendje

Pedagógiai program

SZMSZ

Munkaterv

Közzétételi lista

-----------

Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

-----------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------

Idegen nyelvi mérés 2021

----------- 

Étlap

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

                 ***

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

-----------

Kapcsolódó linkek

2020/2021.


Az AQUA Kft. víz világnapi alkotói pályázatán fotó kategóriában első lett Nádudvari Martin (7.a) "Vízszennyezés" című képével.


MatekÁsz megyei versenyen Zsár Benedek (4.b) 7. helyezést ért el.


A Nyelvész megyei döntőjén a következő eredmények születtek:

  3. évfolyam Lágler Réka                  5. hely

  4. évfolyam:  Papp Anna Rózsa        9. hely

                     Bándoli Jázmin Lara   12. hely

                     Darázs Fanni              16. hely

                     Rubi Bence                 18. hely

                     Vitéz Zsolt Levente     23. hely

  5. évfolyam:  Varga Simon                 9. hely

  6. évfolyam Vitéz Katica                    5. hely

  7. évfolyam Tuba Regina                 4. hely

  8. évfolyam Palkovits Róbert           2. hely

                     Bándoli Alina                3. hely


"Az ókor titkai" interaktív történelmi vetélkedő ujhelyis dobogós csapatai:

  1.hely: Fazekas Sára, Jakusch András, Nagy Lehel Csaba (6.a)

  2.hely: Bertalan Barnabás, Domokos Gergő, Káldi Botond (6.a)

  3.hely: Balogh Réka, Lancz Luca, Posta Hanna (6.b)

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:


4.évfolyam:


  2.hely: Gyovai Tamás Gábor, Rubi Bence, Vitéz Zsolt Levente, Varga Vince (4.a)


  3.hely: Bándoli Jázmin Lara, Káldi Nikolett, Farner Regina, Levéli Gabriella (4.a)


7.évfolyam


  1.hely: Bándoli Zoé, Harsányi Marcell, Tuba Regina (7.a) 


     Ezzel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!


  2.hely: Németh Laura, Ocskay Attila, Tornóczi Szofi (7.b)


8.évfolyam


  2.hely: Palkovits Róbert, Stárits Tamás, Stárits Tünde, Varga Levente (8.b)


Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

3.évfolyam

  6.hely: Csapó Ábel, Ferenczy Dénes, Polt András, Zierer Oszkár (3.b)

4.évfolyam

  2.hely: Bándoli Jázmin Lara, Gyovai Tamás Gábor, Rubi Bence, Vitéz Zsolt Levente (4.a)

5.évfolyam

  5.hely: Babb Lilien, Győrig Adél, Hermann Patrícia, Tuba Imola (5.a)

  6.hely: Brattengeier Balázs, Salamon Gergő, Takács Zsombor, Varga Simon (5.a)

8.évfolyam

  1.hely: Bauman Zsombor, Lágler Roland Péter, Leszkovich Dávid, Nagy Dávid Zoltán (8.a) 

     Ezzel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!


Bolyai Természettudományi Csapatverseny Észak-Pannónia körzeti fordulóján 

3. helyezést ért el a 4.a csapata: 

   Bándoli Jázmin Lara, Hoffman Laura Zsuzsanna, Levéli Gabriella, Káldi Nikolett.