Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

Örökségünk (2016)

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

A JÁRVÁNYÜGYI KORLÁTOZÁSOK MIATT EGYES PROGRAMOK ELMARADHATNAK,

VAGY KÉSŐBBI IDŐPONTBAN KERÜLNEK MEGRENDEZÉSRE.

2020.

szeptember        1.         Tanévnyitó ünnepély 800, tankönyvek kiosztása, tanítás órarend szerint

2.         1730 óra SZSZ gyűlés

7.         felsős szülői értekezlet (1630 5-6.évf, 1700 7-8.évf)

8.         alsós szülői értekezlet (1630 2. évf, 1700 3-4.évf)

16.       Öveges-labor

25.       Magyar Diáksport Napja

október               6.         aradi vértanúk napja (osztálykeretben)

9.         Bolyai matematika csapatverseny körzeti fordulója     NOVEMBER 13, ONLINE!

16.       Halloween party gyerekeknek     ELMARAD!

22.       ünnepi műsor     ISKOLARÁDIÓ!

26-30. ŐSZI SZÜNET

november          3.         1700 pályaválasztási szülői értekezlet     ELMARAD!

6.         Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti fordulója     ONLINE!

9.         1600 felsős fogadóóra     ONLINE!

10.       1600  alsós fogadóóra     ONLINE!

16.       OviSuli (iskolánk bemutatása)     ELMARAD!

18.       1730 SZSZ gyűlés

19.       egészségnevelési témanap

december           4.         Mikulás-délután (napközi, kollégák gyerekei)

9.         Öveges-labor

12.       900 Az ókor titkai történelmi vetélkedő (tanítás nélküli munkanap)

11.       adventi kórustalálkozó, nyugdíjas találkozó

14-15.    karácsonyi vásár (SZSZ)

18.       karácsonyváró délelőtt

21-31. TÉLI SZÜNET

2021.

január                 6.         1730 óra SZSZ gyűlés

14.       táncvizsgák

21.       osztályozó értekezlet

22.       az első félév vége

29.       farsangi diákbál

február               1.        felsős szülői értekezlet 1630 5-6. o., 1700 7-8.o.

2.         alsós szülői értekezlet  1630    1-2. o., 1700 3-4.o.

5.         Nyelvész iskolai fordulója, Bolyai természettudományi csapatverseny körzeti fordulója

19.       Ovis Hétpróba

25.       a kommunizmus áldozatainak emléknapja (osztálykeretben)

26.       zenés est

március              3.         1730 SZSZ gyűlés

9.         nyílt nap a leendő elsősöknek

12.       ünnepi műsor 800 alsó tagozat, 900 felső tagozat

12.       „Éljen a magyar szabadság!” történelmi csapatverseny

19.       Nyelvész megyei fordulója

22.       felsős nyílt nap

23.       alsós nyílt nap

25.       mezei futóverseny

29.       1600 felsős fogadóóra

30.       1600 alsós fogadóóra

29-30.    húsvéti vásár

április                                        1-6. TAVASZI SZÜNET

15-16.    első évfolyamosok beíratása

16.       holokauszt emléknap (osztálykeretben)

16.       Magyarország bajnokság

május                 3.         felsős szülői értekezlet 1630 5-6. o., 1700 7-8.o.

4.         alsós szülői értekezlet 1630    1-2. o., 1700 3-4.o.

8.         Nyelvész verseny országos döntő (Szeged)

19.       idegen nyelvi mérés (6. és 8. évf)

21.       1700 Nyárcsalogató (Flesch KKK)

26.       kompetenciamérés (6. és 8. évf), pályaorientációs nap (7. évf)