pályázat 2019

Környezetvédelem (videó)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán (2019) felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

Örökségünk (videó)

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

2019.

szeptember         2.        tanítás órarend szerint

4.        1730 óra SZSZ gyűlés

9.        felsős szülői értekezlet (1630 5-6.évf, 1700 7-8.évf)

10.       alsós szülői értekezlet (1630 2. évf, 1700 3-4.évf)

18.       Öveges-labor

26.       mezei futóverseny

október               4.        aradi vértanúk napja (osztálykeretben)

7.        1600 felsős fogadóóra

8.        1600  alsós fogadóóra

11.       Bolyai matematika csapatverseny körzeti fordulója

22.       ünnepi műsor 800 alsó tagozat, 900 felső tagozat

25.       Halloween party gyerekeknek

november          7.        1700 pályaválasztási szülői értekezlet

8.        Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti fordulója

11.       OviSuli (iskolánk bemutatása, Márton-napi felvonulás)

14.       egészségnevelési témanap

20.       1730 SZSZ gyűlés

december           6.         Mikulás-délután (napközi, kollégák gyerekei)

7.         900 Az ókor titkai történelmi vetélkedő

9.         1600 felsős fogadóóra

10.       1600 alsós fogadóóra

9-10.    karácsonyi vásár (SZSZ)

13.       adventi kórustalálkozó, nyugdíjas találkozó

14.       tanítás nélküli munkanap

18.       Öveges-labor

20.       karácsonyváró délelőtt

2020.

január                 8.        1730 óra SZSZ gyűlés

16.       táncvizsgák

23.       osztályozó értekezlet

24.       az első félév vége

31.       farsangi diákbál

február               3.         félévi értekezlet

felsős szülői értekezlet 1630 5-6. o., 1700 7-8.o.

4.         alsós szülői értekezlet  1630    1-2. o., 1700 3-4.o.

7.         Nyelvész iskolai fordulója, Bolyai természettudományi csapatverseny körzeti fordulója

21.       Ovis Hétpróba

25.       a kommunizmus áldozatainak emléknapja (osztálykeretben)

28.       zenés est

március              2.         1600 felsős fogadóóra

3.         1600 alsós fogadóóra

4.         1730 SZSZ gyűlés

10.       nyílt nap a leendő elsősöknek

13.       ünnepi műsor 800 alsó tagozat, 900 felső tagozat

„Éljen a magyar szabadság!” történelmi csapatverseny

20.       Nyelvész megyei fordulója

23.       felsős nyílt nap

24.       alsós nyílt nap

27.       ovisuli

április                 6-7.      húsvéti vásár

16.       holokauszt emléknap (osztálykeretben)

17.       Magyarország bajnokság

első évfolyamosok beíratása

május                 4.         felsős szülői értekezlet 1630 5-6. o., 1700 7-8.o.

5.         alsós szülői értekezlet 1630    1-2. o., 1700 3-4.o.

9.         Nyelvész verseny országos döntő (Szeged)

20.       idegen nyelvi mérés

20-22.   Határtalanul (7. évfolyam)

27.       kompetenciamérés, 7.évfolyam pályaorientációs nap

29.       1700 Nyárcsalogató (Flesch KKK.)

június                 2-3.      vizsgák

4.        nemzeti összetartozás napja (osztálykeretben)

8-12.    Témahét: Nemzeti összetartozás éve (2020)

11.       sportnap