április

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

Örökségünk (2016)

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

A JÁRVÁNYÜGYI KORLÁTOZÁSOK MIATT EGYES PROGRAMOK ELMARADHATNAK,

VAGY KÉSŐBBI IDŐPONTBAN KERÜLNEK MEGRENDEZÉSRE.

2020.

szeptember          1.         Tanévnyitó ünnepély 800, tankönyvek kiosztása, tanítás órarend szerint

2.         1730 óra SZSZ gyűlés

7.         felsős szülői értekezlet (1630 5-6.évf, 1700 7-8.évf)

8.         alsós szülői értekezlet (1630 2. évf, 1700 3-4.évf)

16.       Öveges-labor

25.       Magyar Diáksport Napja

október               6.         aradi vértanúk napja (osztálykeretben)

9.         Bolyai matematika csapatverseny körzeti fordulója     NOVEMBER 13, ONLINE!

16.       Halloween party gyerekeknek     ELMARAD!

22.       ünnepi műsor     ISKOLARÁDIÓ!

26-30. ŐSZI SZÜNET

november          3.         1700 pályaválasztási szülői értekezlet     ELMARAD!

6.         Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti fordulója     ONLINE!

9-13.      fogadóórák     ONLINE!

16.       OviSuli (iskolánk bemutatása)     ELMARAD!

18.       1730 SZSZ gyűlés     ?

19.       egészségnevelési témanap

december           4.         Mikulás-délután (napközi)   osztálykeretben

9.         Öveges-labor

12.       900 Az ókor titkai történelmi vetélkedő (tanítás nélküli munkanap)

11.       adventi kórustalálkozó, nyugdíjas találkozó     ELMARAD!

14-15.    karácsonyi vásár (SZSZ)     ELMARAD!

18.       karácsonyváró délelőtt (osztályonként)

21-31. TÉLI SZÜNET

2021.

január                 6.       1730 óra SZSZ gyűlés     ?

14.       táncvizsgák     ELMARAD!

21.       osztályozó értekezlet

22.       az első félév vége

29.       farsangi diákbál     ELMARAD!

február               5.        Nyelvész megyei fordulója

Bolyai természettudományi csapatverseny körzeti fordulója

8-9.        szülői értekezlet     ONLINE

19.       Ovis Hétpróba     ELMARAD!

25.       a kommunizmus áldozatainak emléknapja (osztálykeretben)

26.       zenés est     ELMARAD!

március              3.       1730 SZSZ gyűlés     ?

9.        nyílt nap a leendő elsősöknek     ELMARAD!

12.       ünnepi műsor     (osztálykeretben)

12.       „Éljen a magyar szabadság!” történelmi csapatverseny   KÉSŐBBI IDŐPONTBAN!

22.       felsős nyílt nap     ELMARAD!

23.       alsós nyílt nap     ELMARAD!

25.       mezei futóverseny     ELMARAD!

29-30.    fogadóóra     ELMARAD!

29-30.    húsvéti vásár     ELMARAD!

április                                        1-6. TAVASZI SZÜNET

15-16.    első évfolyamosok beíratása     e-ÜGYINTÉZÉS

16.       holokauszt emléknap (osztálykeretben)

16.       Magyarország bajnokság     ?

május                 3.         felsős szülői értekezlet 1630 5-6. o., 1700 7-8.o.     ONLINE?

4.         alsós szülői értekezlet 1630    1-2. o., 1700 3-4.o.     ONLINE?

8.         Nyelvész verseny országos döntő (Szeged)     ?

19.       idegen nyelvi mérés (6. és 8. évf)     ?

21.       1700 Nyárcsalogató (Flesch KKK)     ?

26.       kompetenciamérés (6. és 8. évf), pályaorientációs nap (7. évf)     ?

31-1.   vizsgák     ?

június                 4.         nemzeti összetartozás napja (osztálykeretben)

7-11.    Témahét

10.       osztályozó értekezlet