Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány támogatása

adószám:

18970049-1-08

------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

------------

Idegen nyelvi mérés

Héja a suliban

Étkezés

Örökségünk - Videó

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el iskolánk klipje.


Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Kapcsolódó linkek

2017/2018

Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

3.évfolyam 5.hely Nagy Lehel Csaba, Papp Vince Levente, Rámháp Csenge, Vitéz Katica Anna (3.a)

4.évfolyam 2.hely Németh Laura, Ocskay Attila, Salamon Emese, Tornóczi Szofi (4.b)

5.évfolyam 5.hely Palkovits Róbert, Stárits Tamás, Varga Levente, Zsitny Melinda (5.b)


"Az ókor titkai" interaktív történelmi csapatverseny ujhelyis eredményei:

1.   Szalay Rómeó, Tolnai Márton, Zajácz András 6.b

2.   Frint-Füsi Balázs, Sági Lóránt, Sölétormos Dávid 6.b

3.   Benyus Laura, Lepsényi Zsolt, Proity Kinga 6.b


Cselley-házban megrendezett "Szabó Magda és az Abigél" c. csapatversenyen első lett a 8.a csapata: Budai Kristóf, Kovács Krisztina, Meszlényi Regina, Nagy Kristóf, Szabó Bence.


városi Bolyai matematika versenyen első lett Stárits Tamás (5.b), második Balázs Ábel (4.a).


Bolyai matematika csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

4.évfolyam

2.hely Balázs Ábel, Harsányi Marcell, Salamon Máté, Zsinka Péter 4.a

6.évfolyam

6.hely Benyus Laura, Fazekas Ákos, Szalay Rómeó, Zajácz András 6.b


Mosonszolnokon rendezett Tankerületi helyesírási és nyelvhelyességi versenyen 1. helyezést ért el Zsitny Melinda 5.b osztályos tanuló.


A Fekete-iskola által szervezett városi alsós ügyességi verseny eredményei:

2.hely: Lancz Luca, Domokos Gergő, Bab Lilien, Vaskovics Csaba

3.hely: Tolnai Fanni, Kovács Levente, Imre Olivér, Baranyai Léna


A szeptember 28-án megrendezett Ujhelyi mezei futóverseny ujhelyis eredményei:

I. korcsoport fiú

1.hely Kovács Levente 3.b

2.hely Takács Zsombor 2.a

III. korcsoport fiú

2.hely Leszkovich Dávid 5.a

3.hely Szabó Kevin 6.a

III. korcsoport lány

1.hely Gergely Anna 5.a

IV. korcsoport lány

2.hely Baranyai Nikolett 6.c