Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány támogatása

adószám:

18970049-1-08

------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

------------

Idegen nyelvi mérés

Héja a suliban

Étkezés

Örökségünk - Videó

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el iskolánk klipje.


Étlap

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Kapcsolódó linkek

2016/2017

Versenyeredmények 2016-2017-es tanév

magyar nyelv

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

3.évfolyam

1.hely: Gyetykó Márk, Horváth Lili, Rémay-Grafl Fanni, Tuba Regina (3.a) (országos 24.)

2. hely: Németh Laura, Ocskay Attila, Salamon Emese, Tornóczi Szofi (3.b)

4.évfolyam

1.hely: Bándoli Alina Vivien, Kovács Anna, Oláh Patrícia, Szeberin Karina (4.a) (országos 23.)

5. évfolyam

1.hely: Benyus Laura, Kovács Gergő, Szalay Rómeó, Zajácz András (5.b) (országos 7.)

6. hely: Németh Ármin, Tamás Milán, Végh Csanád, Zentai Laura (5.c)

6. évfolyam

2.hely:Bekő Levente, Kettinger Rebeka, Kóródi Vencel, Zierer Izabella (6.b)

5.hely: Farkas Fióna, Guba Réka Sarolta, Proity József, Smuk Abigél (6.a)

A Nyelvész megyei döntőjének eredményei:

3.évfolyam:

6.hely: Salamon Emese 3.b

4.évfolyam

1.hely: Palkovits Róbert 4.b (országos 16.)

5.évfolyam

1.hely: Zajácz András 5.b (országos 15.)

6.hely: Benitsch Petra 5.a

magyar irodalom

Kulturális Egyesület vers - és prózamondó versenyén a következő eredmény született:

5-6. korcsoport prózamondás 2. hely Pozsgai Huba (5.b)

A Nemzeti Tehetség Program Téltündér mesepályázatán a 6-10 évesek kategóriájában 2. díjat kapott Horváth Lili Katinka (3.a).

városi vers-és prózamondó versenyen különdíjas lett Kószás Zalán (1.b).

történelem

„Az ókor titkai” történelmi csapatverseny ujhelyis eredményei:

1.hely: Farkas Fióna, Lakatos Csilla, Proity József

2.hely: Kóródi Vencel, Németh Kristóf, Rabay Bendegúz

3.hely:  Ágoston Eszter, Bekő Levente, Zierer Izabella

Az '56-os kaszinó történelmi csapatverseny eredményei:

1.hely: Kaltenecker Vanda, Király Lilla, Novánszky Petra 8.a

3.hely: Klena Lili, Mészáros Dóra, Vaskovics Liza 8.a

Az „Éljen a magyar szabadság!” történelmi csapatverseny ujhelyis eredményei:

1. Klena Lili, Mészáros Dóra, Vaskovics Liza 8.a

2. Kaltenecker Vanda, Király Lilla, Novánszky Petra 8.a

3. Czafik Kincső, Kovács Nelli, Vitéz Donatella 7.b

matematika

A Marót Rezső megyei matematikaversenyen 15. lett Zajácz András (5.b).

Kalmár László matematikaverseny megyei fordulóján 4. lett Balázs Ábel (3.a).

Holenda Barnabás Regionális Matematika-Logika Verseny eredményei:

3. évfolyam:

egyéni: 5. helyezett Harsányi Marcell

csapat: 5. helyezett Ocskay Attila, Balázs Ábel, Harsányi Marcell

4. évfolyam:

egyéni: 2. helyezett Palkovits Róbert

csapat: 10. helyezett Stárits Tamás, Haszonits Gergő, Palkovits Róbert

Bolyai-iskola matematikaversenyének eredményei:

4.évfolyam

csapat

1.hely: Palkovics Róbert, Strárits Tamás, Takács Fruzsina

egyéni:

1.hely: Takács Fruzsina

2.hely: Palkovics Róbert

5.évfolyam

csapat

3.hely: Dömötör Bence, Kovács Gergő, Zajácz András

egyéni:

1. hely: Zajácz András

7.évfolyam

csapat

3.hely: Kecskés Gergő, Németh Olivér, Varga Dominik

egyéni

3.hely: Kecskés Gergő

rajz

Az AQUA Szolgáltató Kft. által meghirdetett „Szennyvizek? Tiszta vizet!” című rajz- és fotópályázaton második lett Tóth Péter (8.b), harmadik Závori Gábor (6.b).

A „Fiatalok az épített környezetért” c. országos képzőművészeti pályázaton 3. lett Lakatos Csilla (6.a).

A Karolina Kórház „kézhigiéne nap” alkalmából rendezett rajzversenyének eredményei:

1. évfolyam 3.hely Párizs Sophia Elena

3. évfolyam 2.hely Ocskay Attila  

                  3.hely Salamon Emese

                  különdíj: Telegdi Dávid

„Az erő a cseppekben van” című, a Vöröskereszt által szervezett rajzversenyen második lett Lakatos Csilla (6.a).

 

egyéb

Mosonmagyaróvári járási katasztrófavédelmi versenyen 3. helyezett lett az iskola Bekő Levente, Kóródi Vencel, Tolnai Péter, Zierer Izabella (6.b), Szilágyi Benedek (6.a) összeállítású csapata.

Magyarország bajnokság ujhelyis csapatainak eredményei:

1. hely - Fűszerpaprikák: Szaszák Bence, Kovács Fábián, Stárits Tamás (4.b)

2. hely – Aranycsapat: Horváth Simon László, Polt István, Haszonits Gergő (4.b)

3. hely – Makói hagyj-ma!: Gergely Anna, Nagy Dávid Zoltán, Papp Julianna Virág (4.a)

Timaffy László megyei néprajzversenyen a következő eredmények születtek:

3-4.évfolyam

2.hely: „Bőrbarátok” csapat Bándoli Alina, Szeberin Karina, Takács Fruzsina

3.hely: „Fantasztikus fehérnépek” csapat Kovács Anna, Papp Julianna, Papp Zsuzsanna

5-6.évfolyam

4.hely: „Ládafia” csapat Lapincs Benedek, Pozsgai Huba, Roth Anna

KerekEmese komplex műveltségi vetélkedő országos döntőjébe jutott az 5.b csapata: Benyus Laura, Kovács Gergő, Szalay Rómeó, Zajácz András.

A Tudásbajnokság versenyen környezetismeret tantárgyból megyei első és országos ötödik helyet szerzett Nagy Lehel Csaba 2. a osztályos tanuló.

Sport

Fekete-iskola által rendezett városi alsós ügyességi csapatverseny eredményei:

1.hely: Gergely Anna (4.a), Leszkovich Dávid (4.a), Tolnai Fanni (3.b), Kovács Levente (2.b)

2.hely: Takács Fruzsina (4.a), Boros Szilveszter (4.a), Lancz Luca (2.b), Domokos Gergő (2.a)

 

Diákolimpia Mezei Futóverseny

II.kcs.:

Leszkovich Dávid 2. hely

Fiú csapat: 2. hely (Leszkovich Dávid, Magyar Mátyás, Boros Szilveszter, Kovács Bendegúz)

Lány csapat: 3. hely (Szilágyi Júlia, Bekő Zsófia, Köpcsényi Laura, Győri Gréta)

III.kcs.:

Kóródi Vencel 2. hely

Baranyai Nikoletta 1. hely

Fiú csapat: 2. hely (Kóródi Vencel, Szilágyi Benedek, Szabó Kevin, Bekő Levente)

Lány csapat: 3. hely (Baranyai Nikoletta, Márton Réka, Kiss Izabella, Szabó Míra)

IV. kcs.:

Szokolics Richárd 3.hely

Fiú csapat: 2. hely (Szokolics Richárd, Nagy Milán, Tóth Márk, Horváth Balázs)

Diákolimpia Városi Atlétika Verseny 2017.04.24-25.

III.kcs. fiú csapat3. hely

(Szabó Kevin, Végh Csanád, Szilágyi Benedek, Tolnai Péter, Kóródi Vencel, Bekő Levente)

III.kcs. lány csapat3. hely

(Baranyai Nikoletta, Földes Anna, Márton Réka, Szabó Míra, Benitsch Petra, Kerekesova Bianka)

Egyéni összetett: Tolnai Péter 2. hely

    Baranyai Nikoletta 3. hely

II.kcs. fiú csapat: 3. hely

(Szalai Dávid, Kovács Bendegúz, Kovács-Csomor Ádám, Leszkovich Dávid, Czafik Barnabás, Ocskay Attila)

Magasugrás: Horváth Balázs 1. hely

60 m futás: Baranyai Nikoletta 1. hely

Távolugrás: Szabó Kevin 3. hely

600 m futás: Márton Réka 1. hely

4x100 m váltó: III.kcs. fiú: 3. hely (Szabó Kevin, Tolnai Péter, Kóródi Vencel, Bekő Levente)

                        III.kcs. lány: 1. hely (Baranyai Nikoletta, Szabó Míra, Földes Anna, Márton Réka)

 

 

 

Haller-kupa labdarúgó torna eredménye:

4-5.osztályosok: 2.hely

csapattagok: Szalai Botond, Kovács-Csomor Ádám, Sölétormos Dávid, Tolnai Márton, Végh Csanád, Szabó Kevin, Wurm Levente, Dömötör Bence

legjobb kapus: Végh Csanád

 

Az Ujhelyi-iskola által rendezett járási mezei futóverseny ujhelyis eredményei:

I.korcsoport fiú               2.hely          Hunyaddobrai Máté

II.korcsoport lány           1.hely         Köpcsényi Laura

                                      3.hely         Szilágyi Júlia

III.korcsoport fiú             1.hely          Kóródi Vencel

III.korcsoport lány          1.hely          Baranyai Nikolett

 

Jánossomorjai Városi Napok 2016.09.23.

Fut a város - mezei futóverseny

5-6.o. fiú 1000m - Kóródi Vencel 1. hely

5-6.o. lány 1000m - Baranyai Nikolett 2. hely

7-8.o. fiú 1500m - Nagy Milán 1. hely

7-8.o. lány 1500m - Bánfalvi Liza 3.hely

 

A Halásziban megrendezett Grósz Tibor labdarúgó emléktorna eredményei:

II.korcsoport 2.hely

csapattagok: Szalai Botond, Magyar Mátyás, Kovács Bendegúz, Kovács Fábián, Harsányi Marcell, Kovács-Csomor Ádám, Szalai Dávid, Varga Levente, Horváth Simon

gólkirály: Szalai Botond

III.korcsoport 2.hely

csapattagok: Kurucz Dominik, Sölétormos Dávid, Tolnai Márton, Tóth Gábriel, Végh Csanád, Bekő Levente, Tolnai Péter, Szabó Kevin, Wurm Levente, Rabay Bendegúz, Dömötör Bence

gólkirály: Wurm Levente

legjobb kapus: Végh Csanád