Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális


vvvvv


vvvvv

 

vvvvv

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány

adószáma:

18970049-1-08

vvvvv

Alapító okirat

Beiskolázási körzet

Házirend

Napközi házirendje

Pedagógiai program

SZMSZ

Munkaterv

Közzétételi lista

vvvvv

Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

vvvvv

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

vvvvv

Idegen nyelvi mérés 2021

vvvvv

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

vvvvv

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

vvvvv

Kapcsolódó linkek

2022/2023.


Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola által rendezett Alsós Ügyességi Csapatversenyen a következő eredményeket érték el tanulóink: 

Második lett a Vida Ramóna (2.b), Andrási Dominik (2.b), Papp Dénes András (4.a) és Horváth Blanka (4.b) alkotta „A” csapat. 

Negyedik helyen végzett a „B” csapat: Nádházi Natália (2.b), Balogh Ádám (2.b), Szokol Villő (4.a), Varga Zsolt (4.b).


városi mezei futóversenyen a következő eredményeket érték el tanulóink:

II. korcsoport lány

 2.hely Horváth Blanka (4.b)

III.korcsoport lány

 1. hely Tuba Imola (7.a)

Ez a két lány továbbjutott a megyeire!

III.korcsoport fiú

 3.hely Holényi Zalán (6.a)

IV.korcsoport lány

 3.hely Győrig Adél (7.a)

IV. korcsoport lány csapat 

 3.hely /Győrig Adél, Deczky Ramóna, Németh Csenge (7.a), Katona Mira (8.a)/

IV.korcsoport fiú csapat 

 2. hely: Éder Dominik, Vajas Kristóf (7.a), Vaskovics Csaba, Szabó Bálint (7.b)


Iskolánk mezei futóversenyének ujhelyis eredményei:

I.kcs. fiú

 2. Balogh Ádám Csaba (2.b), Ujhelyi

II.kcs. lány

 1. Horváth Blanka (4.b), Ujhelyi

III.kcs. lány

 1. Tuba Imola (7.a), Ujhelyi

 Legeredményesebb iskola: Ujhelyi Imre Általános iskola

IV.kcs. lány

 2. Rámháp Csenge (8.a), Ujhelyi

 Legeredményesebb iskola: Ujhelyi Imre Általános iskola

IV. kcs. fiú

 2. Vaskovics Csaba (7.b), Ujhelyi