Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális


.....


-----------

 

.....

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány

adószáma:

18970049-1-08

-----------


PÁLYÁZAT

2019

-----------

Alapító okirat

Beiskolázási körzet

Házirend

Napközi házirendje

Pedagógiai program

SZMSZ

Munkaterv

Közzétételi lista

-----------

Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

-----------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------

Idegen nyelvi mérés 2021

----------- 

Étlap

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

                 ***

Örökségünk (2016)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

-----------

Kapcsolódó linkek

2021/2022.


Az AQUA Szolgáltató Kft. vers- és prózaíró pályázatán különdíjban részesült Heincz Marcell (3.a).


Az "Éljen a magyar szabadság! járási történelmi vetélkedő ujhelyis helyezett csapatai:

  1. helyezettek:

    7.ÉVFOLYAM: Czeferner Panna, Kocsis Hajnal, Vokony Dóra

    8.ÉVFOLYAM: Gaszner Dániel, Holényi Levente, Horváth Benjámin

  2. helyezettek:

    7.ÉVFOLYAM: Domokos Gergő, Káldi Botond, Nagy Ábel

    8.ÉVFOLYAM: Harsányi Marcell, Kovács Luca, Salamon Máté

  3. helyezettek:

    UJHELYI-ISKOLA 7.ÉVFOLYAM: Balogh Réka, Egyed Attila, Kovács Sára

    UJHELYI-ISKOLA 8.ÉVFOLYAM: Ocskay Attila, Szabó Levente, Vargyas Ádám


A IV. „Ismerem a technikai környezetemet”– Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny megyei fordulójának eredményei:

  5-6.osztályos korcsoport: 

     Oláh Anna Rebeka, 3.hely

     Erdős Sándor, 7.hely

     Szuper Levente, 9.hely

  7-8.osztályos korcsoport: 

     Kovács Luca, 3.hely

     Lengyel Alexandra, 7.hely

     Grieszmayer Adelina, 10.hely


Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

  3.évfolyam: 3.hely Heincz Marcell, Lévai Liza (3.a)

  5.évfolyam: 2.hely Mészáros Máté, Schweifer Áron, Zsár Benedek (5.b)

  6.évfolyam: 1.hely Tuba Imola, Vida Barnabás, Takács Zsombor, Varga Simon (6.a)   

  Továbbjutottak az országos fordulóba, ahol 5. helyezést értek el.


"Az ókor titkai" interaktív történelmi vetélkedő ujhelyis díjazott csapata:

  1.hely: Oláh Anna Rebeka, Lőrincz Vanda, Párizs Sophia Elena (6.b)

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának eredményei:
3.évfolyam: 2.hely
Heincz Marcell, Varga Viktória, Neszmélyi Máté, Papp Dénes András (3.a)
5.évfolyam: 6.hely
Bándoli Jázmin Lara, Gyovai Tamás Gábor, Káldi Nikolett, Rubi Bence (5.a)
8.évfolyam: 5.hely
Németh Laura, Tornóczi Szofi, Ocskay Attila (8.b)

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójának eredményei:

   3.évfolyam: 3.hely

     Jakab Bence, Kiss Hanna, Palkovits Dávid, Varga Zsolt (3.b)

   4.évfolyam: 2.hely

     Csapó Ábel, Dobos Hunor, Polt András, Zierer Oszkár Szabolcs (4.b)

   7.évfolyam: 2.hely

     Bauman Zsófia, Knoll Dominik, Takács Trisztán Baltazár, Vida Zsolt (7.ab)


Iskolánk mezei futóversenyének ujhelyis eredményei:

   I. korcsoport fiú


 2. hely: Neszmélyi Máté (3.a)

  

 II. korcsoport lány


     1. hely: Horváth Blanka (3.b)


   III. korcsoport lány


 1. hely: Tuba Imola (6.a)


   III. korcsoport fiú


2. hely: Takács Zsombor (6.a)


   IV. korcsoport fiú

     

     2. hely: Telegdi Dávid (8.b)


     3. hely: Czafik Barnabás (8.b)



A városi mezei futóverseny ujhelyis eredményei

  II. korcsoport fiú

  6. helyezett: Papp Dénes András (3.a)

  II. korcsoport lány

  1. helyezett: Horváth Blanka (3.b)

  III. korcsoport fiú

  2. helyezett: Takács Zsombor (6.a)

  4. helyezett: Vaskovics Csaba (6.b)

  5. helyezett: Brattengeier Balázs (6.a)

  9. helyezett: Holényi Zalán (5.a)

  Csapat: 1. helyezett

  III. korcsoport lány

  2. helyezett: Tuba Imola (6.a)

  9. helyezett: Káldi Nikolett (5.a)

  IV. korcsoport lány

  2. helyezett: Tolnai Fanni (8.b)

  3. helyezett: Rámháp Csenge (7.a)

  4. helyezett: Lengyel Alexandra (8.a)

  7. helyezett: Németh Laura (8.b)

  Csapat: 1. helyezett

  IV. korcsoport fiú

  3. helyezett: Telegdi Dávid (8.b)

  4. helyezett: Csák Antal (8.b)

  7. helyezett: Czafik Barnabás (8.b)

  9. helyezett: Nagy Ábel (7.a)

  Csapat: 1. helyezett