Adatkezelési tájékoztató és  (általános és eseti) hozzájáruló nyilatkozat             fotó és videó készítéséről

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

vvvvv

Örökségünk (2016)

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

vvvvv

Kapcsolódó linkek

2018/2019 versenyeredmények

magyar nyelv

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti fordulójának eredményei: 3.hely: 4.a csapata (Nagy Lehel Csaba, Papp Vince, Rámháp Csenge, Vitéz Katica)

6.hely: 5.a csapata (Gyetykó Márk, Horváth Lili, Rémay-Grafl Fanni, Tuba Regina)

Tudásbajnokság nyelvtan tantárgy megyei döntőjében 1. helyezést ért el Tamás Milán (7.c)

A NyelvÉSZ verseny megyei fordulójának ujhelyis eredményei:

3.a Varga Simon 6. helyezés

4.a Papp Vince Levente 5. helyezés, Nagy Lehel Csaba 4. helyezés

5.a Tuba Regina 2. helyezés

6.b Palkovits Róbert 3. helyezés

magyar irodalom

A mosonmagyaróvári Piarista-iskola területi meseíró pályázatán Rémay-Grafl Fanni (5.a) 2. helyezést ért el.

A Moson Megye Polgáraiért Alapítvány kistérségi vers- és prózamondó versenyének eredményei:

5-6. évfolyam vers 2. hely Bándoli Zoé 5.a

próza 2. hely Horváth Lili 5.a

A Piarista-iskola Petőfi novellaíró pályázatán második lett Szilágyi Júlia (7.b).

matematika

Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulójában a 7.c csapata (Németh Ármin, Szabó Dávid, Szentgyörgyi Marcell, Tamás Milán) 2. helyezést szerzett.

Holenda Barnabás Matematika-logika Verseny regionális fordulóján második lett Nagy Lehel Csaba (4.a)

A Bolyai-iskola járási matematikaversenyének eredményei:

egyéni:

4. évfolyam 1. hely Nagy Lehel Csaba 4.a

5. évfolyam 3. hely Lengyel Alexandra 5.a

6. évfolyam 1. hely Takács Fruzsina 6.a

csapat:

4. évfolyam 1. hely (Kovács Levente, Nagy Lehel Csaba, Papp Vince Levente)

6. évfolyam 1. hely (Takács Fruzsina, Stárits Tamás, Palkovits Róbert)

természettudomány/környezetismeret

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján harmadik lett a Nagy Lehel Csaba, Papp Vince Levente, Jakusch András, Domokos Gergő összetételű 4.a osztályos csapat.

Tudásbajnokság környezetismeret tantárgy megyei fordulójában 1. helyezést ért el Nagy Lehel Csaba (4.a) és Iván Kamilla (3.b). Nagy Lehel Csaba az országos fordulóban is első lett!

Schopf Dalma 5.b

Barsi Ernő megyei népdaléneklési minősítő verseny területi fordulóján arany fokozatot kapott a Csimota énekegyüttes (Bodó Bianka, Gyovai Tamás, Hoffman Laura, Káldi Nikolett, Rubi Bence, Trebula Léna, Vitéz Zsolt 2.a).

A „Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési minősítő verseny területi fordulójának eredményei:

ezüst fokozat: Salamon Emese 5.b, Schopf Dalma 5.b, Oláh Patrícia 6.a

arany fokozat: Gyetykó Márk 5.a

kiemelt arany fokozat: Horváth Lili 5.a, Tengelice énekegyüttes (Salamon Emese 5.b, Schopf Dalma 5.b, Oláh Patrícia 6.a, Gyetykó Márk 5.a, Horváth Lili 5.a, Biró Míra 5.a, Lengyel Alexandra 5.a, Rémay-Grafl Fanni 5.a, Szemenyuk Valéria 6.b).

Ők továbbjutottak a megyei fordulóra, ahol arany fokozatot kaptak.

rajz

Víz Világnapja 2019 "Vizet mindenkinek"

fotópályázat 2. hely Cseresnyés Kiara 5.a

alkotói pályázat különdíj Lakatos Csilla 8.a

A Vöröskereszt „Jónak lenni jó” rajzpályázatán 3. lett Lakatos Csilla 8.a

egyéb

A Kimlei Általános Iskola által szervezett Napközis kreatív versenyen 3. helyezést ért el az Okosok nevű 4. évfolyamos csapat (Czeferner Panna, Szilvási Anett, Vida Zsolt, Vokony Dóra)

A Balatonfűzfőn meghirdetett „Irány a csillagos ég” egyéni alkotói pályázaton Holényi Levente (5.b) dicséretet kapott, míg Polt István (6.b) a „Legfuturisztikusabb modell” elkészítésért oklevélben részesült.

Timaffy László megyei néprajzversenyen első lett a 6.b (Stárits Tamás, Stárits Tünde, Zsitny Melinda) és a 7.bc (Csáki Adél, Kiss Karolina, Zentai Laura) csapata.

templomtörténeti hittanversenyen a 7-8.-as korosztályban második helyezést ért el a Frint-Füsi Balázs, Sági Kristóf és Sági Lóránt összeállítású 7.b osztályos csapat.

A Magyarország bajnokság ujhelyis eredményei:

1. hely

Tárogatók: Nagy Lehel Csaba, Jakusch András, Bertalan Barnabás (4.a)

2.hely

Bűvöskockák: Papp Vince Levente, Domokos Gergő, Káldi Botond (4.a)

3. hely

Kürtőskalácsok: Posta Hanna, Szilvási Anett, Kovács Levente (4.b)

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága Kerékpáros Iskola Kupa elnevezésű versenyének megyei döntőjében harmadik lett Kiss Izabella (8.b).

A városi Pindúr-Pandúr KRESZ versenyen harmadik lett az 1.b csapata (Ferenczy Dénes, Gaszner Ábel, Hackl Máté, Lágler Réka, Oláh Tamás, Szarka Levente, Szilvási Dávid, Zierer Oszkár).

sport

Halásziban megrendezett Grósz Tibor labdarúgó emléktorna eredményei:

II.korcsoport 1.hely (Samu Lajos, Vajas Kristóf, Kovács Levente, Kószás Zalán, Domokos Gergő, Dobóczky Bátor, Brattengeier Balázs, Győri Zalán)

III.korcsoport 2.hely (Házi Sebestyén, Harsányi Marcell, Magyar Mátyás, Szalai Botond, Kovács Bendegúz, Kovács Fábián, Varga Levente, Haszonits Gergő, Horváth Simon, Köpcsényi Balázs, Döbröntei Alex)

Gólkirály: Kovács Levente

Legjobb kapus: Házi Sebestyén

Diákolimpia országúti kerékpár országos döntőjében Horváth Jázmin Vivien (4.b) 1. helyezést ért el.

városi atlétikai diákolimpia eredményei:

csapat

II. korcsoport fiú

1.hely (Takács Zsombor, Győri Zalán, Papp Vince, Kovács Levente, Makai Balázs, Albert Mihály Levente) megyei 6. hely

II. korcsoport lány

3.hely (Tolnai Fanni, Lancz Luca, Balogh Réka, Fazekas Sára, Rámháp Csenge, Kovács Sára)

IV. korcsoport fiú

3.hely (Szabó Kevin, Tolnai Péter, Végh Csanád, Wurm Levente, Kurucz Dominik, Biewald Péter)

csapat

II.kcs. lányok 3.hely (Rámháp Csenge, Tuba Imola, Tolnai Fanni, Lancz Luca)

II.kcs. fiúk 3.hely (Takács Zsombor, Vaskovics Csaba, Vajas Kristóf, Káldi Botond, Papp Vince)

III.kcs. lányok 4.hely (Szilágyi Júlia, Tuba Regina, Németh Laura)

III.kcs. fiúk 2.hely (Leszkovich Dávid, Kovács Bendegúz, Magyar Mátyás, Kovács Fábián)

IV.kcs. lányok 2.hely (Baranyai Nikolett, Szabó Míra, Domokos Boglár, Földes Anna)

IV.kcs. fiúk 2.hely (Szabó Kevin, Wurm Levente, Tolnai Márton, Végh Csanád)

egyéni (megyeire továbbjutott)

II.kcs. fiúk 1.hely Takács Zsombor 3.a

III.kcs. fiúk 1.hely Leszkovich Dávid 6.a (megyei forduló: 6. hely, országos döntő: 28. hely)

IV.kcs. lányok 1.hely Baranyai Nikolett 7.c

Fekete-iskola hagyományos alsós ügyességi versenyének eredményei:

1.hely Holényi Zalán (2.a), Papp Anna Rózsa (2.b), Domokos Gergő (4.a), Lancz Luca (4.b)

5.hely Farner Regina (2.a), Szabó Zalán (2.b), Balogh Réka (4.b), Kovács Levente (4.b)