Alapítvány támogatása

Héja a suliban

Étkezés

Örökségünk - Videó

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el iskolánk klipje.

Diákönkormányzat

Iskolánk diákönkormányzata jól szervezett csoportként működik, melynek tagjai az osztálytitkárok, helyetteseik és a szervet segítő, támogató pedagógus. A DÖK tevékenysége az iskolánk tanulóit érintő valamennyi kérdésre kiterjed. A DÖK a tanulóifjúságot képviseli az iskola vezetősége és a nevelőtestület felé.

Diákgyűlést minden héten adott időben és helyen tartunk, ahol az aktuális programokat beszéljük meg. Az itt elhangzottakról a képviselők az osztályfőnöki óra keretén belül számolnak be a osztályuknak. Évente legalább egy alkalommal tanár-diák fórumon megvitathatják az érintettek a kérdéseiket, panaszukat s beszámolót hallhatnak az éves addigi munkánkról, valamint a további terveinkről.

Diákönkormányzatunk egész évben színes programokkal várja a tanulókat. Ezen lehetőségek alkalmával a diákok szórakoztatása mellett ismereteik, tudásuk bővítését is célul tűztük ki.

A Diákönkormányzat elnöke és küldötte:
Oláh Lilla Borbála, Helyettes: Tolnai Péter

A Diákönkormányzatot segítő pedagógus: Czifrik Balázs.

A Diákönkormányzat Szervezeti és Működési Szabályzata ITT.

Az Ujhelyi Imre Általános Iskola Diákönkormányzatának képviselői a 2018/2019-es tanévben:

4.a

Titkár: Rámháp Csenge