Videók

Környezetvédelem (2019)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

Örökségünk (2016)

Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

Iskolánk diákönkormányzata jól szervezett csoportként működik, melynek tagjai az osztálytitkárok, helyetteseik és a szervet segítő, támogató pedagógus. A DÖK tevékenysége az iskolánk tanulóit érintő valamennyi kérdésre kiterjed. A DÖK a tanulóifjúságot képviseli az iskola vezetősége és a nevelőtestület felé.

Diákgyűlést minden héten adott időben és helyen tartunk, ahol az aktuális programokat beszéljük meg. Az itt elhangzottakról a képviselők az osztályfőnöki óra keretén belül számolnak be a osztályuknak. Évente legalább egy alkalommal tanár-diák fórumon megvitathatják az érintettek a kérdéseiket, panaszukat s beszámolót hallhatnak az éves addigi munkánkról, valamint a további terveinkről.

Diákönkormányzatunk egész évben színes programokkal várja a tanulókat. Ezen lehetőségek alkalmával a diákok szórakoztatása mellett ismereteik, tudásuk bővítését is célul tűztük ki.

Diákönkormányzatot segítő pedagógus: MAGYAR HANNA FRANCISKA.

A Diákönkormányzat Szervezeti és Működési Szabályzata ITT.

Az Ujhelyi Imre Általános Iskola Diákönkormányzatának képviselői a 2020/2021. tanévben:

4.a

Titkár: Káldi Nikolett