Ujhelyi Imre Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár Ujhelyi Imre u. 69.

Aktuális


-----------


-----------

Majoroki Iskola Tanulóiért

Alapítvány

adószáma:

18970049-1-08

-----------


PÁLYÁZAT

2019

-----------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------

Idegen nyelvi mérés

----------- 

Környezetvédelem (videó)

Az Aquaworld Budapest "Nyerj osztálykirándulást!" környezetvédelmi pályázatán (2019) felső tagozatos kategóriában nyert iskolánk 5.b osztálya.

                 ***

Örökségünk (videó)

  Az "Örökségünk" mozgalom országos klippályázatán iskolánk klipje több mint száz videó közül a "Legkreatívabb videó" címet nyerte el.

-----------

Étlap

Majoroki Iskola Tanulóiért Alapítvány

Alapítványi kapcsolatok

Kapcsolódó linkek

2019/2020

Bolyai-iskola matematikaversenyének eredményei:

 4.évfolyam

  egyéni

  1.hely Takács Zsombor 4.a

  3. hely Szokolics Trisztán 4.b

  csapat

  1.hely Szokolics Trisztán, Takács Zsombor, Varga Simon (4.ab)

 5.évfolyam

  egyéni

  2.hely Nagy Lehel Csaba 5.a

  3.hely Knoll Dominik 5.a

 7.évfolyam

  egyéni

  2.hely Stárits Tamás 7.b

  3.hely Palkovits Róbert 7.b

 „Az ókor titkai” történelmi csapatverseny ujhelyis eredményei:

1.hely: Harsányi Marcell, Kovács Luca, Tuba Regina (6.a)

2.hely: Gyetykó Márk, Horváth Lili, Pfann Ramóna (6.a)

3.hely: Radits Krisztina, Szabó Levente, Vargyas Ádám (6.b)

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

 6.évfolyam 1. hely Németh Laura, Ocskay Attila, Salamon Emese, Tornóczy Szofi (6.b)

                     6.hely Kovács Luca, Horváth Lili, Salamon Máté, Tuba Regina (6.a) 

 7.évfolyam: 3. hely Bándoli Alina, Kovács Anna, Oláh Patrícia, Szeberin Karina (7.a)

                     6. hely Haszonits Gergő, Palkovits Róbert, Stárits Tamás, Varga Levente (7.b)


A Bolyai-iskola "Történetek a bőröndből" improvizációs drámaversenyén a 6.a csapata (Harsányi Marcell, Horváth Lili, Pfann Ramóna, Tuba Regina) második helyezést ért el, míg a 8.c csapata (Németh Ármin, Tamás Milán, Vojta Lorena, Zentai Laura) emléklapot kapott.

              

A Család- és Gyermekjóléti Központ által meghirdetett "Segítő kezek" rajzpályázaton különdíjat kapott Nagy Lehel Csaba (5.a)


II. Városi hittanverseny eredménye:

 7-8. osztályos korcsoport 1. hely Frint-Füsi Balázs, Sági Kristóf, Sági Lóránt


Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

 4.évfolyam 2. hely Brattengeier Balázs, Salamon Gergő, Takács Zsombor, Varga Simon (4.a)

 7.évfolyam 3.hely Palkovits Róbert, Polt István, Stárits Tamás, Varga Levente (7.b)

 

Fekete-iskola alsós ügyességi versenyének eredményei:

 1.hely Trebula Léna (3.a), Rubi Bence (3.a), Baranyai Léna (4.b), Vaskovics Csaba (4.b)

 5.hely Darázs Fanni (3.b), Kovács Nikolász (1.a), Papp Anna Rózsa (3.b), Vajas Kristóf (4.a)


A Hansági Múzeum által - a népmese napja alkalmából - szervezett Hétmérföldes kaland mesevetélkedő döntőjének eredményei:

  1.helyezett csapat: Bertalan Barnabás, Domokos Gergő, Káldi Botond, Nagy Lehel Csaba (5.a) 

  2.helyezett csapat: Czeferner Panna, Fazekas Sára, Lang Lola, Nagy Boglárka (5.a)

 

tankerületi helyesírási és nyelvhelyességi verseny eredményei:

  5.évfolyam Nagy Lehel Csaba (5.a) 1.hely

  6.évfolyam Ocskay Attila (6.b) 1.hely

  7.évfolyam Szeberin Karina (7.a) 3.hely

  8.évfolyam Sági Kristóf (8.b) 10.hely


Iskolánk járási mezei futóversenyének ujhelyis eredményei:

I.korcsoport lány

   3.hely Horváth Blanka 1.b

II.korcsoport lány

   1.hely Tuba Imola 4.a   

   2.hely Lancz Luca Anna 5.b

II.korcsoport fiú

   2.hely Takács Zsombor 4.a 

III.korcsoport lány

   2.hely Tolnai Fanni 6.b

IV.korcsoport lány

   3.hely Gergely Anna 7.a

IV.korcsoport fiú

   3.hely Szabó Kevin 8.c


MTE 1904 suli focibajnokság

1. évfolyam: 2. hely (Horváth Olivér, Losonci Fülöp, Papp Dénes, Rigó Áron, Takács Dominik) 

2. évfolyam: 1. hely (Csapó Ábel, Fekete Márk, Kovács Nikolasz, Papp Gábor, Szilvási Dávid)

Legjobb játékos: Kovács Nikolasz